PRÁCE TESCAN
menu
cz

Získali jsme prestižní ocenění R&D 100 s naším elektronovým mikroskopem TESCAN TENSOR 4D STEM

Získali jsme prestižní ocenění R&D 100 s naším elektronovým mikroskopem TESCAN TENSOR 4D STEM

Vědecký svět je plný inovací, ale jen některé z nich jsou skutečně revoluční. O to více jsme hrdí na zisk již druhého ocenění R&D 100 v řadě. 

Elektronový mikroskop TENSOR 4D STEM jsme od počátku vyvíjeli s nebývalou odvahou jako inovativní přístroj, který na trhu nemá srovnatelnou konkurenci. Po pozitivní reakci trhu jeho potenciál ocenila i porota soutěže R&D 100, a to udělením ceny v kategorii Analytické / Testovací zařízení.

TESCAN TENSOR Scanning Transmission Electron Microscope

Toto ocenění není prvním, které TESCAN získal. Už v loňském roce jsme byli porotou oceněni za mikrotomograf TESCAN UniTOM HR. Tyto úspěchy ukazují, že jdeme správným směrem a že naše řešení patří k tomu nejlepšímu, co můžete na trhu najít. Co dělá TENSOR 4D STEM tak výjimečným? Je to revoluční přístroj, navržený tak, aby nastavil nové standardy v oblasti výkonu a uživatelského komfortu. 

Naším dlouhodobým závazkem je neustále posouvat hranice vědecké instrumentace, díky tomu děláme svět lepším místem, přispíváme k rozšiřování lidského poznání i ke komerčním úspěchům našich zákazníků. Vítězíme společně. Zisk ocenění R&D 100 je jen špičkou ledovce, za kterou jsou tisíce hodin práce našich nadšených profesionálů v týmech, které spolupracují napříč našimi pobočkami a odděleními. Právě díky jejich vášni a odhodlání se můžeme pustit do tak ambiciózních projektů.

Ceny R&D 100 jsou vědeckou obdobou filmových Oscarů. Toto ocenění je více než šest desetiletí považováno za symbol výjimečnosti v oblasti vědy a inovací. Letos se do soutěže přihlásily týmy z patnácti různých zemí a regionů, a všechny byly pečlivě posuzovány skupinou 45 světových odborníků. Děkujeme všem, kteří přispěli k vývoji TENSOR 4D STEM. Vaše tvrdá práce nám umožnila potvrdit naši pozici jako průkopníků v oblasti vědecké inovace.

12.09.2023