PRÁCE TESCAN
menu
cz

Vize a hodnoty

Naše vize

TESCAN je důvěryhodným zdrojem inovativních a převratných technologií pro vědu a průmysl, které přispívají k udržitelnosti života na naší planetě.  

Naše poslání

Naším posláním je umožnit vědcům a inženýrům řešit globální výzvy a otázky udržitelnosti pomocí inovativních přístrojů, které odhalují a objevují tajemství hmoty v mikro a nano rozměrech. 

Vysoce komplexní technologie přetváříme v jednoduchá řešení, abychom každému uživateli umožnili dosáhnout jeho cíle. 

Usilujeme být organizací orientovanou na lidi, neustále rozvíjející své zaměstnance, skrze jejichž profesionalitu, nadšení a otevřenost zlepšujeme zkušenosti našich byznysových partnerů. 

Naše hodnoty

Neustále rosteme a rozvíjíme se. 

Naše hodnoty nám pomáhají udržovat přátelské, otevřené a inspirativní prostředí, ve kterém se rodí ta nejlepší řešení pro naše zákazníky.

Základem naší práce jsou naše znalosti a profesionalita. Nechybí nám však selský rozum. Stále se učíme a rozvíjíme ve svých oborech. Získané znalosti a zkušenosti vzájemně sdílíme. Jsme odhodláni dbát na kvalitu, dodržovat vysoké standardy, chovat se čestně, efektivně komunikovat a také aktivně naslouchat našim zákazníkům a kolegům.

Přijímáme výzvy a úspěšně plníme náročné úkoly. Vytrvale generujeme nové nápady, abychom mohli zákazníkům poskytovat jedinečná řešení. Neváháme přiznat chyby a učíme se z nich.

Každý z nás je důležitou součástí společnosti TESCAN a navzdory různým zkušenostem dokážeme úspěšně spolupracovat a vzájemně se respektovat. Takto společně vítězíme – zaměstnanci, zákazníci, dodavatelé,… TESCAN.

Co děláme, nás naplňuje. Rádi sdílíme nové nápady, objevy a výsledky. Vzájemně se podporujeme, i když se nedaří. Jsme rádi, že pracujeme v TESCANu.