PRÁCE TESCAN
menu
cz

Sdílíme klíčové informace prostřednictvím online formátu

Sdílíme klíčové informace prostřednictvím online formátu

TESCAN má za sebou dynamické období. Byl představen nový STEM elektronový mikroskop, majoritním vlastníkem se stala americká globální investiční společnost Carlyle, došlo k fúzi obou českých entit do jedné skupiny. Protože si dlouhodobě zakládáme na sdílení informací napříč firmou, připravujeme pro naše zaměstnance společné setkání „Town Hall Meeting“ vysílané živě, globálně, napříč všemi našimi pobočkami. 

Sdílení informací a transparentní komunikace s celým týmem je jádrem firemní kultury TESCANu a pokračujeme v tom i v letních měsících. V pondělí 17. července jsme se sešli na našem druhém TESCAN Town Hall Meetingu. Ať už fyzicky v našich zasedacích místnostech, nebo online, každý z našich zaměstnanců měl možnost být při tom, když se probírají zásadní informace o budoucím směřování firmy. A jsme jen rádi, že tuto možnost využili kolegové napříč pobočkami v hojném počtu. 

Hlavním bodem našeho programu bylo oznámení zásadních změn, a to přechod na novou organizační strukturu. Toto rozhodnutí bylo učiněno s cílem zefektivnit naši organizaci a posílit naši interní spolupráci, což nám všem umožní dosáhnout většího úspěchu v naší každodenní práci.

Ani ti, kteří nemohli být u setkání živě, o nic nepřijdou: Záznamy a prezentace, včetně prezentovaných slidů, jsou dostupné v interním systému i po skončení. Navíc nejdůležitější informace probíráme s klíčovými manažery i v našem firemním časopisu, kde je dostatečný prostor vše detailně vysvětlit.

Místo vysílání se mění, a tak se zatím poslední TESCAN Town Hall Meeting vysílal 7. srpna z Fuveau ve Francii. CEO a nejvyšší vedení prezentovali finanční a obchodní výsledky za poslední čtvrtletí včetně výhledu na druhou polovinu roku. Jsme rádi, že můžeme se zaměstnanci pravidelně sdílet informace, informovat je včas a všechny zároveň. Těší nás jejich zájem o dění ve firmě, protože jsou to právě oni, kdo vytváří identitu TESCANu. Děláme vše pro to, aby se každý zaměstnanec cítil skutečnou součástí TESCAN týmu. 

11.08.2023