PRÁCE TESCAN
cz

TESTER SEM tubusů

Kvalita
Brno, ČR

Hledáme zkušeného a odpovědného Testera, který se připojí k našemu týmu zaměřenému na výrobu vysoce kvalitních SEM (Skenovací elektronový mikroskop) tubusů. Pokud máte vášeň pro kvalitu, přesnost a inovaci, tato pozice je pro vás ideální.

Vaším úkolem bude

  • Provádět oživování, nastavování, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů SEM tubusu na testovací platformě v rámci čisté montáže
  • Pečlivě zaznamenávat naměřená data do databáze
  • Spolupracovat s pracovníky kvality na porovnání výsledků testů s měrovými protokoly použitých komponentů
  • Analyzovat získaná data a upozorňovat na změny hodnot ve výsledcích testů mezi jednotlivými tubusy
  • Ověřovat vady výrobku
  • Provádět potvrzení nutnosti rozborky
  • Aktivně spolupracovat se super-čistou montáží a systémovými inženýry pro výrobu
  • Zaznamenávat data o neshodách a nápravných opatřeních ve spolupráci s inženýry kvality

Profil vhodného kandidáta

  • Vzdělání v elektro oboru (alespoň SŠ)
  • Zkušenosti v oblasti testování výrobků a kontrolních procesů
  • Schopnost práce s databázovými systémy
  • Analytické a komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat v čistém prostředí a dodržovat bezpečnostní předpisy

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práci
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce
  • Nástup možný ihned

Připojte se k nám a buďte klíčovým článkem v našem týmu, který posouvá hranice v oblasti výroby mikroskopů.

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání.

Obdržené přihlášky budeme posuzovat průběžně a vhodné uchazeče pozveme na osobní pohovory.

Těšíme se na vaše reakce!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše