PRÁCE TESCAN
cz

Quality Technician – 3D measuring

Kvalita
Brno, ČR

Do oddělení kvality hledáme nového kolegu/novou kolegyni. Na pozici Quality Technician – 3D measuring budete provádět vstupní kontrolu pomocí měření na 3D přístroji, vyhodnocovat naměřená data a řešit nesrovnalosti v nich. Svou činností budete zajišťovat materiál pro výrobu elektronových mikroskopů a microCT.

Na pozici oceníme někoho, kdo má již s měřením na 3D souřadnicovém stroji zkušenosti, ale vítáme i nadšené absolventy, kteří mají chuť se s tímto přístrojem naučit pracovat.

Na této pozici budete

  • Odpovídat za včasné provedení vstupní kontroly materiálu do výroby
  • Odpovídat za provedení a vyhodnocení měření na 3D souřadnicovém stroji
  • Vytvářet programy pro kontrolu a měření dílu na 3D dle platné dokumentace (výkresy, normy) a obecné praxe a zkušeností
  • Provádět vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu měřením konvenčními měřidly
  • V případě neshody zajišťovat třídění skladových zásob tak, aby nebyla ohrožena výroba
  • Podílet se na tvorbě kontrolních postupů a plánů kontrol
  • Vystavovat pracovní příkazy na opravu neshodných výrobků, administrovat neshody
  • Při zjištěné neshodě provést záznam o neshodě, podílet se na řešení neshod v rámci vlastní i externí výroby
  • Statisticky vyhodnocovat sbíraná data, vyplňovat KPI oddělení, spolupracovat na řízení kvality
  • Zpracovávat neshody a vratky z výroby v rámci zastupitelnosti v oddělení

Profil vhodného kandidáta

  • SŠ/SOU technického nebo příbuzného oboru, případně obecné vzdělání ukončené maturitou s adekvátní zkušeností
  • Znalost AJ na pro porozumění psanému textu a písemnou komunikaci s dodavateli
  • Systematický a pečlivý přístup, spolehlivost, smysl pro detail
  • Schopnost obhájit si svoje naměřené výsledky a stát si za nimi
  • Dobré komunikační dovednosti, které využijete hlavně interně pro komunikaci s kolegy z technických oddělení
  • Fyzická zdatnost pro manipulaci s většími díly

Výhodou je:

  • Praxe na obdobné pozici z přesné výroby, práce s CNC stroji, ideálně praxe s jejich programováním
  • Technická zvídavost a chuť proniknout do technických specifik mikroskopů

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práci
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce, možnost parkování v areálu firmy
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání.

Obdržené přihlášky budou posuzovány průběžně a vhodní uchazeči budou zváni na osobní nebo online pohovory.

Těšíme se na Vaše reakce!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše