PRÁCE TESCAN
cz

Head of Electronics Design

Vývoj fyzika / elektronika / konstrukce
Brno, ČR

Máte zkušenost s vedením týmu, který se se zabývá vývojem elektroniky nebo embedded sw? Určitě čtěte dál.

Hledáme totiž člověka na pozici Head of Electronics Design, který chce mít příležitost přímo ovlivnit klíčové procesy v hi-tech firmě, jako např. standardizace vývojových procesů, procesy vedoucí ke standardizaci a unifikaci dokumentace a optimalizace výrobních technologií.

Co vás čeká v TESCANu?

  • Určování strategie vývoje elektroniky high-tech firmy v souladu s cíli rozvoje společnosti.
  • Vedení a rozvoj týmu návrhářů elektroniky; poskytování technického vedení a poradenství ve složitých otázkách návrhu elektroniky.
  • Implementace a rozvoj best practices oboru designu elektronických modulů, včetně embedded software s důrazem na inovativní techniky. Implementace principů standardizace.
  • Garance kvality a spolehlivosti navrhovaného technického řešení pro sériovou produkci i kustomizovaná řešení, zodpovědnost za technickou dokumentaci a testování.
  • Řízení, plánování, reportování a prioritizace úkolů v souladu s vývojovým plánem.
  • Spolupráce s odděleními napříč firmou: zejména s vedoucími vývojových týmů, s produktovým managementem při navrhování technických řešení, s managementem Výroby, Servisu a Kvality pro zajištění vyrobitelnosti a servisovatelnosti navrhovaných řešení v sériové výrobě.
  • Zavádění a optimalizace interních procesů a interní dokumentace, zejména s ohledem na standardizaci navrhovaných řešení.

Jak si vás představujeme?

  • VŠ vzdělání a seniorní praxe na technické pozici spojené s vývojem elektroniky nebo embedded software.
  • Zkušenosti s vedením týmu – povedete 15 kolegů.
  • Pokročilé technické znalosti a dovednosti v oboru návrhu elektroniky nebo embedded systémů.
  • Dobrá znalost a praktická zkušenost s vedením projektů.
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce.
  • Prokazatelný proaktivní přístup k řešení úkolů, prozákaznický přístup, „tah na bránu“, flexibilita, kreativita.
  • Dobrá úroveň AJ (min. úroveň B2).

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práci, denní komunikaci v anglickém jazyce
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní dobu, občasný home office
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce, možnost parkování v areálu firmy
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání. Obvykle se kandidátům ozýváme do 14 dní.

Obdržené přihlášky budeme posuzovat průběžně a vhodné uchazeče budeme zvát na osobní nebo online pohovory.

Těšíme se na vaše reakce!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše