PRÁCE TESCAN
cz

Specialista (Technik) BOZP a ŽP

Kvalita
Brno, ČR

Do oddělení kvality hledáme nového kolegu nebo kolegyni s know-how v oblasti bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci a péče o životní prostředí spojené s našimi produkty. Máte-li zkušenosti v těchto oblastech, přidejte se k nám a společně budeme tvořit bezpečné pracovní prostředí.

Co vás čeká v TESCANu?

  • Zaštiťování BOZP a PO v oblasti výroby, vývoje a servisu našich produktů
  • Identifikace a hodnocení rizik v oblasti BOZP/PO a ŽP
  • Zpracovávání a aktualizace BOZP, PO a ŽP dokumentace
  • Příprava a zajištění/realizace školení v oblasti HSE
  • Poskytování odborné podpory a konzultace v oblastech HSE kolegům napříč celou firmou (vývoj, výroba, servis, administrativa)
  • Komunikace s externími partnery (dodavatelé, úřady)
  • Komunikace s dohlížející osobou nad radiační ochranou, výměna a výdej dozimetrů
  • Provádění kontrolní a preventivní činnosti v oblastech BOZP, PO a ŽP, účastnit se ISO auditů
  • Monitorování legislativních změn v oblasti BOZP, PO a ŽP pro výrobu, logistiku, servis a vývoj
  • Spolupráce na hodnocení HSE aspektů/rizik, definování opatření a sledování jejich implementace.
  • Spolupráce s HR oddělením a externími spolupracovníky na zajištění školení v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • Poskytování podpory kolegům ohledně ESG reportingu

Jak si vás představujeme?

  • Absolvoval/a jste minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Máte zkušenost z oblasti BOZP+PO+ŽP v mezinárodní firmě
  • Znáte související legislativu
  • Umíte sdílet informace a zkušenosti a máte vynikající komunikační dovednosti
  • Domluvíte se anglicky středně pokročilé úrovni
  • Vyznáte se v práci s MS Office
  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny B

Výhodou je:

  • Vystudovaná VOŠ nebo VŠ v oboru blízkém HSE
  • Být držitelem certifikátu OZO v oblasti BOZP
  • Být držitelem certifikátu OZO v oblasti PO
  • Zájem o získání certifikátu EMS/ekologa společnosti dle EN ISO 14001/2015

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práce, denní komunikaci v anglickém jazyce
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní dobu, občasný home office
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce, možnost parkování v areálu firmy
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání. Obvykle se kandidátům ozýváme do 14 dní.

Obdržené přihlášky budeme posuzovat průběžně a vhodné uchazeče budeme zvát na osobní nebo online pohovory.

Těšíme se na vaše reakce!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše