PRÁCE TESCAN
menu
cz

Pro studenty

Začni v TESCANu už během studia

Elektronová mikroskopie nabízí široké možnosti uplatnění i pro studenty, zejména technických oborů nebo přírodních věd, jako je fyzika, elektronika, strojírenství, IT, materiálové vědy apod.

Pokud studuješ 3. – 5. ročník vysoké školy, máš prostor věnovat cca 20 hodin týdně práci a láká tě uplatnění v TESCANu i po skončení studia, TESCAN Internship Program (TIP) pro tebe může být skvělý začátek.

Zapoj se do TESCAN Internship Programu (TIP)

  • Přihlas se ZDE –  připoj životopis a pár slov s upřesněním, jak si spolupráci představuješ: co konkrétně tě zajímá, co chceš dělat nyní / po škole, kolik času můžeš TIP věnovat apod.)
  • My prověříme aktuální možnosti spolupráce, s ohledem na tvé zaměření studia a/nebo dosavadní pracovní zkušenosti. Následně se ti ozveme s vyjádřením nebo rovnou s pozvánkou na osobní setkání. Pokud zrovna neobsazujeme žádnou TIP pozici vhodnou pro tebe, ponecháme si s tvým souhlasem životopis v databázi. Pak je šance, že tě v budoucnu oslovíme s jinou vhodnou pracovní nabídkou.
  • První setkání probíhá s personalistou a budoucím nadřízeným či kolegou. Vyjasníme si vzájemná očekávání, probereme zaměření tvého studia, znalosti a případné zkušenosti, popíšeme projekty a úkoly, na kterých můžeš pracovat.
  • V případě oboustranného zájmu podepíšeme potřebné dokumenty a pak už spolupráci nestojí nic v cestě.

Příběhy kolegů, kteří začínali v TESCANU během studia

Vilem R
Rozhovor - Vilem R (06/2022)
Daniel S
Rozhovor - Daniel S (06/2022)
Hedvika V
Rozhovor - Hedvika V (06/2022)
Rozhovor - Tomas B (5/2019)
Rozhovor - Karel J (5/2019)
Rozhovor - Ondrej C (5/2019)