PRÁCE TESCAN
cz

Vue.js Developer

Vývoj SW
Brno, ČR

  • Máš zkušenosti s Vue.js a chceš je dál rozvíjet?
  • Dáváš přednost práci na dlouhodobějším projektu, který si můžeš „vymazlit“.
  • Chceš nejen kódit, ale i aktivně komunikovat požadavky a možnosti řešení s nadanými lidmi mimo obor IT?

Pak je tato pozice vhodná právě pro tebe.

Popis pozice

  • V týmu vyvíjíme převážně hardware. Aplikace řešíme jako servery a k nim píšeme ve Vue.js 3 frontend – a to bude právě Tvoje práce. Převážně se jedná o interakci uživatele, ať už zobrazování grafů, nahrávání konfigurací anebo zobrazení živého stavu mikroskopu zákazníkovi.
  • Na grafy používáme WebGL, pro komunikaci se serverem JRPC a pro získávání mnoha informací asynchronní rozhraní MQTT.
  • Do týmu hledáme posilu, která dokáže komunikovat s interními zákazníky (systémoví inženýři, vývojáři aplikací), zjistit si jejich představy, navrhnout řešení, implementovat ho a nakonec své řešení představit ostatním oddělením.
  • Součástí pracovní náplně je také studium nových trendů a technologií, možnost účastnit se odborných školení nebo konferencí.

Co k tomu potřebuješ

  • Vzdělání se zaměřením na IT/elektroniku
  • Zkušenosti s Vue.js/ TypeScipt (umět vytvořit projekt ve Vue.js, konfigurovat projekt, spravovat závislosti pomocí vytváření komponent, apod.)
  • Orientace v UX
  • Elementární znalost přidružených technologií jako jsou CSS, HTML, JavaScript, Git
  • Aktivní znalost angličtiny (denní komunikace s anglicky mluvícími kolegy)
  • Schopnost komunikovat a spolupracovat v rámci týmu, dorozumět se i s kolegy z jiného oboru
  • Chuť učit se a sledovat trendy v oboru

Výhodou je:

  • Pokročilá znalost Vue.js – znalost vytváření komponent pomocí Composition API a k nim odpovídající Vuex/Pinia, práce se Storybook,js, apod.
  • Znalost React.js, Node.js, Vite

Proč jít k nám

  • Unikátní hi-tech produkt – získáš jedinečné zkušenosti ve vývoji software pro elektronovou mikroskopii
  • Prostor pro využití vlastních nápadů a možnost podílet se na samotné architektuře software
  • Příležitost učit se a vylepšovat svůj kód – mj. díky pravidelným code reviews v týmu
  • Zázemí úspěšné technologické společnosti se sídlem v Brně
  • Denní komunikace v angličtině + plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Pohodová a neformální atmosféra v týmu
  • Flexibilní pracovní doba + částečný home-office
  • Nabitý balíček firemních benefitů: 5 týdnů dovolené, Sick days, kurz angličtiny v pracovní době, odborné interní vzdělávání, systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době, dotovaná Multisport karta, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, finanční bonusy, aj.
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce (šatny, sprchy)
  • Firemní kantýna s dotovanými obědy, bufet a dobrá káva zdarma
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích

Zaujala Tě pozice?

Zašli nám svůj životopis a nejlépe i krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníš, čím Tě pozice zaujala, a co od ní očekáváš.

Děkujeme.

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše