PRÁCE TESCAN
cz

Vedoucí aplikací pro segment živých věd

Obchod / Aplikace
Brno, ČR

TESCAN je jedním z pěti největších globálních výrobců vědeckých přístrojů pro multidisciplinární výzkum v mikro a nano měřítku. Naší vlajkovou lodí jsou skenovací elektronové mikroskopy (SEM), které nachází široké využití prakticky ve všech oborech přírodních a technických věd. S našimi řešeními se setkáte u špičkových výrobců polovodičů, ve výzkumných laboratořích, na prestižních univerzitách nebo v inovativních průmyslových a výrobních firmách. Máme tisíce instalací na čtyřech kontinentech a více než sto v České republice. Děláme vše pro to, aby naše technologie byly nejen na špičkové úrovni, ale zároveň dostupné co největšímu počtu vědeckých týmů. Více o nás na www.tescan.cz.

Aktuálně hledáme vedoucí/ho oddělení aplikací pro segment živých věd. Na této pozici povedete lokálně tým dvou aplikačních specialistů a budete hlavním globálním kontaktem TESCANu pro aplikace v segmentu živých věd. Budete poskytovat proaktivní podporu aplikačním týmům v dceřiných společnostech, partnerům, distributorům i potenciálním zákazníkům.

Tato pozice vytváří kariérní příležitost pro kandidáta, který má jak dobré zkušenosti jako specialista aplikací v oblasti Life Sciences, tak manažerské ambice a potenciál.

Popis pozice

  • Řízení týmu aplikačních specialistů lokálně, a globálně v rámci maticové struktury
  • Vytváření, zavádění a optimalizace procesů a postupů v aplikacích segmentu živých, jejich sladění na globální úrovni
  • Školení zákazníků/uživatelů z oblasti živých věd
  • Poskytování podpory a podkladů produktovému marketingu v souladu s požadavky a trendy na trhu, plány vývoje produktů, strategií segmentu, atp.
  • Provádění profesionální technické a marketingové prezentace produktů zákazníkům a partnerům
  • Účast na klíčových konferencích v oboru
  • Aktivní vyhledávání nových potenciálních zákazníků a podpora spolupráce s nimi
  • Poskytování kritické zpětné vazby k novým produktům do produktového oddělení a vývoje

Profil vhodného kandidáta

  • VŠ vzdělání v oboru přírodních věd
  • Znalost pokročilých technologií a diagnostiky, jakož i provozní zkušenosti s různými analytickými zařízeními
  • Schopnost vstřebávat podrobné technické informace a nejnovější pokroky v oboru
  • Zkušenosti s elektronovou mikroskopií, rentgenovým zobrazováním a/nebo technikami fokusovaného iontového svazku
  • Předchozí zkušenosti na pozici v oblasti přírodních věd v průmyslu nebo na akademické půdě
  • Zkušenosti s vedením formálních/neformálních týmů, dobré manažerské dovednosti
  • Dobré komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce
  • Zaměření na výsledek, schopnost pracovat pod tlakem, koncepční myšlení a prozákaznický přístup
  • Dobré manažerské dovednosti a schopnost vést a řídit týmy
  • Jazykové znalosti: Angličtina na úrovni B2 nebo vyšší
  • Ochota cestovat do zahraničí (až 50 % času) a vlastnictví platného cestovního pasu a řidičského průkazu

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práci, denní komunikaci v anglickém jazyce
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní dobu, občasný home office
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, možnost bezúročné půjčky na bydlení, ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání.

Obdržené přihlášky budou posuzovány průběžně a vhodní uchazeči budou zváni na osobní nebo online pohovory.

Těšíme se na Vaše reakce!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše