PRÁCE TESCAN
cz

Technický pracovník kooperací a balení

Plánování / Nákup / Logistika
Brno, ČR

Hledáme pracovníka/pracovnici do oddělení logistiky, který/á bude zajišťovat administrativní, technické i fyzické práce spojené s dodávkou prací a dílů od externích dodavatelů.

Popis pozice

Technický pracovník kooperací/balení je členem malého týmu (4). K jeho hlavním úkolům patří:

  • Fyzické balení dílů odesílaných distributorům nebo zákazníkům.
  • Podílení se na finálním balení a odesílání elektronových mikroskopů. Vytváří fotodokumentaci balení.
  • Komunikace s dopravci, skladem, oddělením kvality.
  • Evidence pošty, kontrola fotodokumentace před odeslání zásilky.
  • Tvorba objednávek a nákupních požadavků v informačním systému.
  • Spolupráce ve vedení evidence a vracení vratných obalů k dodavateli.
  • V případě potřeby zajištění svozů a závozů výrobků dodavatelů firemním autem.
  • V případě potřeby fyzický příjem materiálu na sklad.

Profil vhodného kandidáta

  • Minimálně vyučení v technickém oboru nebo SŠ technického směru
  • Dobrý zdravotní stav – občasná manipulace s břemeny nad 15 kg
  • Uživatelská znalost PC včetně zkušenosti s prací v informačním systému
  • Základní schopnost porozumět výkresové dokumentaci
  • Komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Samostatný a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, dobré organizační schopnosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní firmě, která je jednou z pěti celosvětových hráčů na trhu elektronové mikroskopie
  • Perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, možnost bezúročné půjčky na bydlení, ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání.

Obdržené přihlášky budou posuzovány průběžně a vhodní uchazeči budou zváni na osobní nebo online pohovory.

Těšíme se na Vaše reakce!TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše