PRÁCE TESCAN
cz

R&D Customer Solutions Engineer / NSR Engineer

Obchod / Aplikace
Brno, ČR

Rozšiřujeme tým NSR Engineerů. Co znamená NSR? V TESCANu stavíme na spokojenosti našich zákazníků. Proto vedle standardních produktových řad nabízíme řešení i pro zákazníky se speciálními, „nestandardními“ požadavky (Non-Standard Requirements) – např. integrace detektorů a analyzátorů optimalizovaných pro zákazníkovu aplikaci nebo úpravy softwarových modulů.

NSR Engineer zajišťuje posuzování a úspěšnou realizaci těchto speciálních zákaznických řešení. To obnáší pestrou náplň práce a řadu výzev při návrhu technických řešení a následném řízení projektů. Díky tomu neustále odborně roste a stává se postupně specialistou v oboru elektronové mikroskopie.

Popis pozice

  • Zodpovědnost za úspěšnou realizaci NSR projektů: od posouzení proveditelnosti po vlastní realizaci a akceptaci řešení zákazníkem
  • Komunikace napříč firmou: s vývojovými týmy při posuzování i realizaci projektů, s produktovým managementem při navrhování technických řešení, s obchodním oddělením i výrobou při realizaci zakázky, s dodavateli zařízení třetích stran
  • Spolupráce v rámci oddělení, zejm. na optimalizaci NSR procesu a standardizaci nabízených řešení
  • Pravidelný reporting vývoje projektů
  • Rozvoj znalostí v oboru

Profil vhodného kandidáta

  • VŠ technického směru (fyzika, strojírenství, elektro, apod.) – obecný technický přehled
  • Velmi dobrý technický přehled – ideálně zkušenosti ve vývoji komplexních systémů
  • Logické uvažování a technické myšlení, systémový přístup
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Prozákaznický přístup vůči externím i interním zákazníkům
  • Proaktivní přístup k řešení úkolů
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práci, denní komunikaci v anglickém jazyce
  • Spolupráci v týmu vysoce kreativních a zároveň přátelských kolegů
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní dobu, občasný home office
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days ročně
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, možnost bezúročné půjčky na bydlení, atd.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání.

Těšíme se na Vaši reakci!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše