PRÁCE TESCAN
cz

Globální servisní podpora pro TEM (i pro absolventy)

Servis
Brno, ČR
  • Chcete se stát expertem v oblasti transmisních elektronových mikroskopů?
  • Láká vás řešení náročných technických problémů?
  • Nevadí vám občas vycestovat na delší dobu?

Třikrát ano? Pak čtěte dál …

Neustále rosteme a rozšiřujeme se. Proto hledáme do týmu nového parťáka/parťačku, který nám pomůže poskytovat našim zákazníkům servisní podporu pro náš nový produkt TEM.

Popis pozice

Co Vás v TESCANu čeká?

Na počátku projdete odborným technickým zaškolením v Brně. Seznámíte se s elektronovým mikroskopem, naučíte se jej oživit i obsluhovat. Získáte široký záběr odborných znalostí.

Následně začnete samostatně poskytovat podporu zákazníkům TESCANu. Zákazníci se mohou nacházet ve všech koutech světa, proto je to výborná příležitost pro někoho, kdo rád poznává různé kultury.

Co to znamená?

V okamžiku, kdy zákazník obdrží nový přístroj, bude vaším úkolem instalace mikroskopu, jeho předvedení a zaškolení zákazníka.

Zákazníci se na vás budou obracet při zjištění technické závady či potřebě technické podpory s odbornými dotazy a vy budete jejich problémy řešit buďto vzdáleně, nebo osobně při servisním zásahu.

Na základě informací poskytnutých zákazníky budete identifikovat vadné díly a závady.

Profil vhodného kandidáta

Bez čeho se neobejdete?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro, strojní či fyziky je základ, na kterém vám dále pomůžeme stavět.
  • Jste silně technicky zaměřený/á a manuálně zručný/á.
  • Vzhledem k zahraničnímu přesahu této pozice je třeba, abyste dokázal/a komunikovat se zákazníkem anglicky, jak ústně, tak písemně. Na počátku stačí mírně pokročilá znalost, ale bude třeba, abyste se do roka byl/a schopen/schopna jazyk doučit.
  • Řidičský průkaz sk. B. a oprávnění pro práci na elektrických zařízeních (dříve vyhl. 50/1978 Sb. §6), může být i aktuálně neplatná, školení zajistíme.
  • Aktivní přístup k řešení problémů, spolehlivost, odpovědnost a samostatnost – tyto charakteristiky beze zbytku využijete.
  • Ochota samostatně cestovat do zahraničí po zaučení
  • Praxe na obdobné pozici může být výhodou, avšak jsme otevřeni i absolventům v případě, že mají zájem a chuť na sobě pracovat a vzdělávat se.

Co je vaše výhoda?

  • Zkušenost s prací s elektronovým mikroskopem
  • Orientace v zobrazovacích metodách, máte představu o práci s vakuovou technikou.
  • Praxe na obdobné pozici

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práce, komunikaci v anglickém jazyce
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání.

Obdržené přihlášky budou posuzovány průběžně a vhodní uchazeči budou zváni na osobní nebo online pohovory.

Těšíme se na Vaše reakce!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše