PRÁCE TESCAN
cz

Final Integration Engineer (finalizace el. mikroskopu)

Montáž / Výroba
Brno, ČR

Láká tě představa stát se tím nejlepším specialistou na elektronovou mikroskopii?

Chceš být tím, kdo našim mikroskopům umí „vdechnout život“?

Máš dobré znalosti v oboru elektra, strojírenství nebo fyziky a jsi připravený/á se hodně učit a odborně růst?

Rád/a pracuješ v pohodovém týmu a rád/a zajdeš po práci s kolegy na pivo nebo za sportem?

Pak možná hledáme právě tebe!

Popis pozice

Za co budeš odpovědný/á?

  • za kompletní proces finálního nastavení svěřeného mikroskopu (od prvotního oživení až po konečné zabalení výrobku)
  • za finální nastavování, zkoušky, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů svěřeného výrobku
  • za odstranění případných chyb
  • za přípravu výrobku k expedici

Budeš úzce spolupracovat s dalšími odděleními jako je například kontrola kvality.
V rámci oddělení finalizace začneš pracovat na jednodušších systémech a s postupným nabíráním znalostí a zkušeností se dostaneš ke stále složitějším přístrojům.
Z oddělení finalizace může v budoucnu vést tvoje cesta směr oddělení technologie, servis nebo vývoj.

Více informací, jak to u nás ve finalizaci vypadá, můžeš najít v rozhovoru s vedoucím finalizace Ondrou Michele zde.

Profil vhodného kandidáta

Jak si Tě představujeme?

  • VŠ technického zaměření (případně SŠ technického zaměření s odpovídající praxí) – dobré technické znalosti v oboru
  • Základní znalost AJ
  • Proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Ochota učit se
  • Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost

Co je Tvoje výhoda?

  • VŠ zaměření elektro, strojní nebo fyzika
  • Praxe na podobné pozici
  • Vyhl. 50/1978 Sb. nebo NV 194/2022

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práci
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, možnost bezúročné půjčky na bydlení, ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce, možnost parkování v areálu firmy
  • Nástup možný ihned

Zaujala tě naše pracovní pozice?

Zašli nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis – zajímá nás, co očekáváš od hledaného zaměstnání.

Obdržené přihlášky budou posuzovány průběžně a vhodní uchazeči budou zváni na osobní nebo online pohovory.

Těšíme se na tvoji reakci!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše