PRÁCE TESCAN
cz

Administrativní pracovník kontroly/kvality

Administrativa
Brno, ČR

Jste pracovitý, pečlivý a systematický člověk?

Rádi komunikujete s lidmi? Jste orientováni na zákazníka?

Máte kladný vztah k technice?

Pak by se vám mohla líbit pozice, kde budete mít na starosti zejména vyřizování neshod a reklamací z výroby.

Popis pozice

Co vás v TESCANu čeká?

Administrativní zpracovávání záznamů o kvalitě.

Řešení neshod a reklamací.

Podpora výroby a servisu – zajistit náhradu pro neshodný díl- ať ze skladu nebo přímo od dodavatele.

Další činnosti, které vás určitě čekají, jsou:

  • kontrola a vracení dílů na sklad
  • vychystávání neshodných dílů k reklamaci, tvorba pracovních příkazů
  • práce s informačním systémem, zpracování pravidelných reportů, údržba a aktualizace dat v informačním systému
  • provádění vstupní kontroly
  • práce s 8D reporty a nástroji kvality

Profil vhodného kandidáta

Co očekáváme my od Vás?

  • Aktivní přístup k práci
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Organizovanost a komunikativnost
  • Týmovost a chuť táhnout za jeden provaz
  • SŠ vzdělání
  • Kladný vztah k technice
  • Ochotu učit se novým věcem v technické oblasti
  • Dobrá uživatelská znalost práce s PC (Excel, práce s IS)

Výhodou je:

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Komunikativní znalost AJ – e-mailová i telefonická komunikace s dodavateli
  • Praxe na podobné pozici
  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, možnost bezúročné půjčky na bydlení, ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání.

Obdržené přihlášky budou posuzovány průběžně a vhodní uchazeči budou zváni na osobní nebo online pohovory.

Těšíme se na Vaše reakce!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše