PRÁCE TESCAN
cz

Globální servisní podpora pro micro-CT (i pro absolventy)

Servis
Brno, ČR

  • Láká vás řešení náročných technických problémů od začátku až do konce?
  • Chcete se stát expertem v oblasti počítačové mikro-tomografie (micro-CT)?
  • Baví vás cestování do různých zemí a chtěli byste, aby bylo vaší pracovní náplní?

Náš tým globální servisní podpory chceme posílit o nového parťáka/parťačku na pozici servisního technika pro naše micro-CT systémy.

Popis pozice

Co Vás čeká v TESCANu?

Na počátku projdete odborným technickým zaškolením v Brně a Ghentu (Belgie). Seznámíte se s našimi tomografy, naučíte se je sestavit, oživit a obsluhovat. Získáte široký záběr odborných znalostí díky, kterým se stanete expertem na toto zařízení. Budete to právě vy, na koho se budou naši kolegové z dceřiných společnosti nebo naši distributoři obracet se zapeklitými otázkami.

Následně začnete samostatně poskytovat technickou podporu. Zařízení se mohou nacházet ve všech koutech světa, proto je to výborná příležitost pro někoho, kdo rád poznává různé kultury.

Co to znamená?

V okamžiku, kdy zákazník obdrží nový přístroj, bude vaším úkolem instalace zařízení, jeho předvedení a zaškolení zákazníka. Poté se na vás distributoři a kolegové z dceřiných společností mohou dále obracet při zjištění technické závady či potřebě technické podpory s odbornými dotazy a vy budete jejich problémy řešit buďto vzdáleně, nebo osobně při servisním zásahu.

Na základě poskytnutých informací budete identifikovat vadné díly a závady. Tyto informace pak budete předávat kolegům z dalších oddělení jako je například vývoj nebo výroba a spolupracovat s nimi na vylepšování našeho produktu. V neposlední řadě budete i v kontaktu s kolegy z oddělení finalizace, kteří přístroj dokončují a připravují ho, aby mohl společně s vámi jet na předání k zákazníkovy.

Na zákazníky, distributory a kolegy z dalších oddělení a poboček nebudete sami. Budete součástí širšího týmu, který vás vždy podrží, rád vám pomůže a po práci si s vámi zahraje šipky, nebo vezme vás na pivo.

Profil vhodného kandidáta

Bez čeho se neobejdete?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro, strojní či fyziky je základ, na kterém vám dále pomůžeme stavět.
  • Jste silně technicky zaměřený/á a manuálně zručný/á.
  • Vzhledem k zahraničnímu přesahu této pozice je třeba, abyste dokázal/a komunikovat se zákazníkem anglicky, jak ústně, tak písemně. Na počátku stačí mírně pokročilá znalost, ale bude třeba, abyste se do roka byl/a schopen/schopna jazyk doučit.
  • Řidičský průkaz sk. B. a oprávnění pro práci na elektrických zařízeních (dříve vyhl. 50/1978 Sb. §6), může být i aktuálně neplatná, školení zajistíme.
  • Aktivní přístup k řešení problémů, spolehlivost, odpovědnost a samostatnost – tyto charakteristiky beze zbytku využijete.
  • Ochota samostatně cestovat do zahraničí po zaučení
  • Praxe na obdobné pozici může být výhodou, avšak jsme otevřeni i absolventům v případě, že mají zájem a chuť na sobě pracovat a vzdělávat se.

Výhodou je:

  • Zkušenost s prací s micro-CT zařízeními.
  • Orientace v zobrazovacích metodách, máte představu o práci s RTG technikou.
  • Školení pro radiační pracovníky sk B
  • Praxe na obdobné pozici

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práce, každodenní komunikaci v anglickém jazyce
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Pracovní počítač a telefon, případně další vybavení dle potřeby
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce a s možností parkování v areálu firmy
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) krátký průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání.

Obdržené přihlášky budou posuzovány průběžně a vhodní uchazeči budou zváni na osobní nebo online pohovory.

Těšíme se na Vaše reakce!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše