Vývojář elektroniky

  • Zajímá tě elektronika a trochu se v ní i vyznáš?
  • Máš dobré nápady a dokážeš je převést i do praxe? Bastlíš?
  • Dokážeš se o technice pobavit i v angličtině?

Tak to zkus u nás!

Právě hledáme kolegu/kolegyni do oddělení vývoje TEM (transmisní elektronové mikroskopy), který/á se bude podílet na řešení vývojových projektů v oblasti elektroniky pro nový model mikroskopu.

Popis pozice

  • Návrh zapojení elektronických modulů (analogová i digitální technika, např. řídící moduly, proudové zdroje, systémy napájení, apod.)
  • Oživování a testování funkčních vzorků navržených zařízení
  • Spolupráce na systémovém návrhu elektroniky mikroskopu
  • Spolupráce s technologií a výrobou při zavádění navržených elektronických sestav do výroby
  • Výběr nových součástek, tvorba dokumentace (Cadence) a její správa (PDM, CIS)
  • Spolupráce s kolegy v rámci oddělení vývoje HW, i s dalšími vývojovými odděleními (konstrukce, SW, fyzika)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - obor elektronika
  • Znalosti návrhu zejm. slaboproudých elektronických zařízení
  • Výhodou je specializace v oblasti např. návrhu systémových zapojení, napájení, řídící techniky, VN zdrojů, inženýringu, apod.)
  • Alespoň mírně pokročilá znalost AJ  - schopnost pracovat s dokumentací v AJ, dorozumět se se zahraničními kolegy
  • Ochota učit se, schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme

  • Spolupráce na zajímavých projektech, v týmu kreativních kolegů
  • Prostor pro využití nových nápadů, možnost rovnou otestovat svá řešení v laboratoři
  • Využití znalosti angličtiny, zároveň příležitost zdokonalit se v pravidelných jazykových kurzech
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, Multisport karta, výhodný mobilní tarif, zázemí pro bikery i kávomilce, finanční bonusy, firemní akce a další….
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích

Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis na jobs@tescan.com  (slibujeme, že si ho přečteme, zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání).

Zasláním životopisu dáváš souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.