Technolog - elektro

Oddělení technologie má v TESCANu nezastupitelnou roli. Tím, že zajišťuje kvalitní výrobní dokumentaci, výrazně zjednodušuje a zefektivňuje výrobní procesy. Funguje také jako důležitá „spojka“ v komunikaci mezi vývojem a výrobou a významně se podílí na fungující spolupráci s našimi dodavateli.

Právě hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni, který/á posílí tým na oddělení technologie. Pokud ti dává smysl podílet se na vzniku tak složitého hi-tech zařízení jako je elektronový mikroskop, pak čti dál.

Popis pozice

Náplň práce technologa je velmi různorodá. Velkou část pracovní doby strávíš u počítače tvorbou a úpravami dokumentace, výrobních postupů, apod. Budeš ale také hodně „v pohybu“ a denně komunikovat a spolupracovat s kolegy z různých odděleních v rámci firmy.

Tvým úkolem tedy bude zejména:
  • Vytváření a úpravy výrobní dokumentace a kontrola její správnosti a úplnosti
  • Převádění vývojové dokumentace z PDM do ERP systému
  • Doplňování dat do interního ERP systému pro potřeby oddělení plánování a nákupu
  • Vytváření montážních návodů a navrhování přípravků
  • Optimalizace výrobních dílů, zavádění změn do výroby
  • Spolupráce s kolegy z různých oddělení napříč firmou (vývoj, jakost, prodej, servis)
  • Komunikace s dodavateli se zaměřením na používané technologie, vyhledávání nových technologií a dodavatelů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru elektronika/elektrotechnika
  • Znalost práce v návrhovém systému pro elektroniku (OrCAD je výhodou, ale nikoliv podmínkou), dobrá orientace v elektro-schématech
  • Znalost AJ – schopnost porozumět dokumentaci v AJ, komunikovat převážně emailem, občas i vyřídit telefonát
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Pečlivost, smysl pro detail

Nabízíme

  • Zajímavá a smysluplná práce, s prostorem pro vlastní iniciativu
  • Možnost významně přispívat procesu výroby vysoce specializovaných hi-tech zařízení
  • Příjemné prostředí a přátelský tým kolegů
  • Program Multisport karty, zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Další benefity - flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, dotovaná neschopenka, výhodný mobilní tarif nebo finanční bonusy
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala tě pozice? Pak neváhej a pošli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem (zajímá nás, co hledáš a co očekáváš od nového zaměstnání).