Systémový inženýr - Fyzik (Senior)

… Na počátku všeho byla FYZIKA… FYZIKA je i prvním článkem ve vývojovém řetězci ELEKTRONOVÉHO MIKROSKOPU vyráběného ve firmě TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.
Chceš být součástí špičkového vývojového týmu v oblasti nanotechnologií?
Chceš být součástí progresivně rostoucí, dnes již mezinárodní společnosti se sídlem v Brně, která se z malé firmy propracovala mezi lídry oboru?
Chceš nejen zkoumat, ale také své výsledky uvádět do praxe a vidět, že je lidé opravdu používají?
Chceš posouvat lidské poznání?

Přidej se k nám!

Právě nyní hledáme kolegu/ kolegyni, který/á bude samostatně zajišťovat výzkum a vývoj v oblasti přístrojů částicové optiky.

Popis pozice

  • Samostatné řešení výzkumných a vývojových úkolů v oblasti elektronové mikroskopie dle aktuálních vývojových projektů společnosti
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními vývoje, zpracování podkladů pro následný vývoj
  • Návrh inovativních řešení, jejich experimentální testování a ověřování na mikroskopu
  • Dokumentace vývojových projektů
  • Po zapracování možnost postupu na pozici vedoucího vývojových projektů a systémového inženýrství
  • Další úkoly plynoucí z běžného chodu firmy (podpora výroby, prodeje, prezentace výsledků vývoje apod.)

Požadujeme

  • VŠ – technický (elektro, strojní) nebo matematicko-fyzikální obor, Ph.D. vítáno
  • Praxe ve vývoji 3 až 5 let
  • Znalost elektronové mikroskopie
  • Znalost fyziky vakua, elektromagnetismu a elektronických přístrojů výhodou
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Práci v týmu vysoce kreativních lidí v mezinárodní high-tech firmě s centrem v Brně
  • Samostatnou, tvořivou a odpovědnou práci na zajímavých projektech
  • Příležitost k profesnímu růstu – vedení vývojových projektů
  • Prostor pro využití nových nápadů, možnost rovnou otestovat svá řešení v laboratoři
  • Moderní pracovní prostředí, nové laboratoře, příjemný kolektiv
  • Aktivní využití angličtiny díky spolupráci se zahraničními kolegy, zároveň možnost zdokonalit se v pravidelných jazykových kurzech
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, Multisport karta, výhodný mobilní tarif, zázemí pro bikery i kávomilce, finanční bonusy, firemní akce a další….
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned

Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis na jobs@tescan.com  (slibujeme, že si ho přečteme, zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání).

Zasláním životopisu dáváš souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.