Software tester (C++)

Hledáme kolegu/kolegyni do oddělení vývoje SW, který/která se bude zabývat testováním software pro elektronové mikroskopy a spolupracovat na jednotlivých vývojových projektech.

Popis pozice

  • Testování software pro elektronové mikroskopy
  • Lokalizace softwarových chyb
  • Zpracování zpětné vazby od uživatelů
  • Tvorba jednoduchých programů dle zadání
  • Administrativa vývojových projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – informatika
  • Znalost C/C++ a Python, orientace v postupech při vývoji software
  • Velkou výhodou orientace v souvisejících oborech: elektronika, matematika, fyzika, mechanika
  • Dobrá pasivní znalost AJ, schopnost domluvit se
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Zájem o obor, chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zajímavou práci na vývojových projektech v oboru elektronové mikroskopie
  • Moderní pracovní prostředí, nové laboratoře, přátelský kolektiv
  • Individuální kurzy angličtiny přímo ve firmě
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, Multisport karta, výhodný mobilní tarif, zázemí pro cyklisty i kávomilce, finanční bonusy, firemní akce a další….
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned

Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis na jobs@tescan.com  (slibujeme, že si ho přečteme, zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání).

Zasláním životopisu dáváš souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Related job positions