Pracovník servisní podpory (ČR)

Chcete se stát expertem v oblasti elektronových mikroskopů?
Láká vás řešení náročných technických problémů?
Řídíte rád/a?

Třikrát ano? Pak čtěte dál …

Neustále rosteme a rozšiřujeme se. Proto hledáme do týmu několik nových parťáků, kteří nám pomohou poskytovat našim zákazníkům nebo distributorům servisní podporu.

Popis pozice

Co Vás v TESCANu čeká?

Na počátku projdete podrobným technickým zaškolením. Seznámíte se s elektronovým mikroskopem, naučíte se jej oživit i obsluhovat. Pod rukama vám projdou různé typy mikroskopů a získáte široký záběr odborných znalostí.

Následně začnete samostatně poskytovat podporu zákazníkům a distributorům TESCANu.
Co to znamená?

V okamžiku, kdy zákazník obdrží nový přístroj, bude vaším úkolem instalace mikroskopu, jeho předvedení a zaškolení zákazníka v rámci celé České republiky.

Zákazníci se na vás budou obracet při zjištění technické závady či potřebě technické podpory s odbornými dotazy a vy se budete snažit jejich problém vyřešit v první fázi telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu, ve druhé fázi osobně při servisním zásahu.

Na základě informací poskytnutých distributory budete identifikovat vadné díly a závady.

Požadujeme

Bez čeho se neobejdete?

SŠ a příslušná praxe či VŠ vzdělání v oboru elektro či fyziky je základ, na kterém vám dále pomůžeme stavět.

Ochota trávit v budoucnu nezanedbatelnou část své pracovní doby na cestách je nutností.

Z Brna radíme i zahraničním zákazníkům či servisním partnerům, je nutno, abyste i na této pozici dokázal/a dohovořit anglicky.

Řidičský průkaz sk. B. a vyhl. 50/1978 Sb.

Aktivní přístup k řešení problémů, spolehlivost a odpovědnost – tyto charakteristiky beze zbytku využijete.

Praxe na obdobné pozici může být výhodou, avšak jsme otevřeni i absolventům v případě, že mají zájem a chuť na sobě pracovat a vzdělávat se.

Nabízíme

Co dokážeme nabídnout?
  • Velice zajímavou odbornou práci, možnost stát se expertem na poli elektronové mikroskopie.
  • Sehraný tým, který vám dovede poradit, když vaše znalosti nestačí.
  • Stabilní zázemí české společnosti.
  • Příjemné moderní pracovní prostory s výhledem do přírody.
  • Řadu benefitů jako 5 dní dovolené dovolené, pružnou pracovní dobu, výhodný mobilní tarif, zázemí pro bikery i kávomilce, finanční bonusy, aj.

Your personal data will be processed according to the privacy policy.

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak uvítáme, když nám zašlete životopis včetně pár průvodních slov. Zajímá nás, co hledáte a co očekáváte od nového zaměstnání.

Zasláním životopisu dáváte souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o.,  IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu 6 měsíců.

Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).