Business Development Manager


Společnost TESCAN ORSAY HOLDING založila se společností 3Dim Laboratory společný podnik, který se specializuje na aplikace moderní počítačové grafiky v lékařství a vývoj inovativních produktů v této oblasti. V současné době se společnosti dohodly na rozšíření spolupráce i do oblasti medicíny, kde se společnost 3Dim Laboratory věnuje oblasti rekonstrukce kraniálních defektů včetně návrhů korekcí a výroby implantátů na míru.

Pro tuto oblast spolupráce společnost TESCAN ORSAY HOLDING3 hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Business Development Manager.
 

Popis pozice


Co vás v této roli čeká?

Jedná se o nově vznikající pozici, kde budete odpovědný/á za tvorbu funkční distribuční sítě a vyhledávání nových obchodních příležitostí pro služby nabízené společnostmi 3Dim Laboratory a TESCAN 3DIM.

Vaším teritoriem budou země EU a následně můžete rozšiřovat obchod i do dalších zemí. Při Vaší činnosti bude možné využít i stávající distribuční síť společnosti TESCAN.

Budete se pohybovat v oblasti medicíny a Vaši obchodní partneři budou jak lékaři specialisté, tak třeba oddělení nemocničního zásobování.

Ač se jedná o nově vytvořenou samostatnou pozici, nebudete na vše sám/sama. Kolegové z 3Dim Laboratory a TESCAN ORSAY HOLDING, kteří se dnes obchodem zabývají, vám určitě z počátku pomohou proniknout do problematiky.
 

Požadujeme


Jak si vás představujeme?
  • Víte, že obchod je o vztazích a dokážete být důvěryhodným partnerem pro lékaře a další odborníky v oblasti medicíny.
  • Jsou za vámi reálné výsledky v oblasti mezinárodního business developmentu.
  • Oblast medicíny je vám prokazatelně blízká a zvládnete být osobně přítomen i u operace (např. jako podpora lékaře využívající náš implantát).
  • Nebude vám vadit cestování a dokážete si v budoucnu představit strávit třetinu až polovinu svého času v zahraničí.
  • Mluvíte velmi dobře anglicky a pokud znáte ještě další světový jazyk, je to vaše nesporná výhoda.

Nabízíme


Co vám můžeme nabídnout?
  • Možnost práce v rozvíjející se společnosti, která se zabývá vývojem unikátních produktů.
  • Příležitost seberealizace a rozvoje při práci na zajímavých aplikacích, které opravdu pomáhají lidem.
  • Nekorporátní prostředí, kde se dá mluvit a domluvit

Kontaktní formulář

CV
 
Příloha 2
 
Příloha 3
 
Souhlasím:
Našel/našla jste to, co hledáte? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět, nejlépe tak, že nám zašlete svůj životopis. Uvítáme pár doprovodných řádků o tom, proč vás zaujal náš inzerát.​

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Děkujeme za Váš zájem o TESCAN.