Administrativní podpora výrobních oddělení

V brněnském TESCANu vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme mikroskopy do celého světa. Jejich počet neustále roste, což znamená nejen nárůst fyzické práce, ale i nárůst související administrativy.

Popis pozice

Co vás v Tescanu čeká?

V této roli budete pracovat pro několik výrobních oddělení (montáž, finalizace,..)

Vaším úkolem bude zejména zajistit hladký průchod zakázky výrobou po administrativní stránce. Tzn. na příklad archivaci složek dokončených mikroskopů, hlídání změnových řízení či zabezpečení hladkého průchodu upgradů napříč firmou.

Ve spolupráci s externím dodavatelem budete pečovat o speciální obleky určené do čistých prostor.

Budete objednávat nářadí a přípravky dle požadavků kolegů z montáže a finalizace.

Ve vaší agendě bude i hlídání a zajištění kontrol a měření souvisejících s čistými prostory a kalibrací měřicích zařízení.

Očekáváme i fyzickou výpomoc ve špičce – typicky výpomoc při balení mikroskopů na konci měsíce.

V neposlední řadě budete k ruce jednotlivým vedoucím pro zajištění drobných pochůzek, zápisů z porad či zajištění dokumentace procesů.

Požadujeme

Jak si Vás představujeme?

Jste příjemný aktivní člověk, který si dokáže zorganizovat jednotlivé úkoly a bude vstřícně reagovat na požadavky vedoucích jednotlivých oddělení.

Máte velmi dobrý projev v českém jazyce – pro osobní i písemnou komunikaci jak uvnitř firmy, tak s externími dodavateli.

Dorozumíte se anglicky – jak slovem, tak písmem (min. B2).

Excel a Word jsou Vaši kamarádi.

Máte kladný vztah k technice a nebudete vám vadit fyzická manipulace s díly.

Co je vaše výhoda?

Máte zkušenost s prací s IS, velkou výhodou je pro vás znalost IS QAD.

Znalost francouzštiny.

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?
  • Zajímavou a různorodou náplň práce
  • Příležitost získat zkušenosti v oboru výrobní logistiky v úspěšné hi-tech společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční bonusy, Multisport program, výhodný mobilní tarif, sportovní a kulturní akce, a mnoho dalšího...
  • Pracoviště v Brně - Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak uvítáme, když nám zašlete životopis včetně pár průvodních slov. Zajímá nás, co hledáte a co očekáváte od nového zaměstnání.